ONgames.cz | Elektronická distribuce PC her

FAQ

Proč koupit klíč?

Pokud jste někdy kupovali hru v kamenném obchodě, pravděpodobně jste chtěli koupit dárek pro své děti, nebo máte rádi herní krabici v ruce. Co většina lidí však už nedomyslí, je onen fakt, že za hru v takovém případě platíte více peněz, než byste museli a také Vás to stojí Vás čas + prostor, který potřebujete k uložení samotné krabice hry.

V dnešní době však existuje i mnoho dalších alternativ, jak se pohodlněji ke hře dostat – a to aniž byste museli do obchodu chodit. Pokud chcete vyzkoušet novou hru a nemáte ponětí, zda Vás bude bavit, stačí shlédnout několik promo videí, přečíst pár článků a recenzí na internetu a zhruba máte možnost si vytvořit obrázek.

 


Jak mohu hrát ihned, aniž by zprovoznění a instalace trvaly dlouho?

Dnes existuje možnost hru koupit z pohodlí Vašeho domova s možností hru ihned aktivovat, stáhnout a rovnou hrát. Zakoupíte klíč, který následně aktivujete na přiřazené platformě, v knihovně her hru vyberete a rovnou instalujete. Pokud máte rychlý internet, celý proces může trvat i do 5 min. A můžete zvesela hrát!

 
Máte obavy, že to nefunguje? Zkuste to a budete sami překvapeni. Pakliže byste narazili na kámen úrazu, rádi Vám s aktivací poradíme na naší Zákaznické podpoře. Pokud by s klíčem nebylo cokoli v pořádku, zajistíme pro Vás (u elektronických produktů nad rámec zákona) u výrobce plnohodnotnou reklamaci. Reklamace lze zaslat přes náš Reklamační formulář.

 
 

Časté dotazy:


Proč digitální klíče?

Ušetříte čas i peníze. Z pohodlí domova si koupíte aktivační klíč, za pár vteřin ho máte v emailu a už Vám nic nebrání v tom si hru aktivovat. Oproti „krabicovce“ taky ušetříte mnohdy až polovinu peněz. Návod jak aktivovat klíč naleznete v sekci „Návody k aktivaci“.

 


Jak a kde aktivovat klíč?

Veškeré návody jsou popsány v sekci „Návody k aktivaci“. Každý klíč má v popisku produktu přiřazenou platformu, kterou je třeba dodržet.

 


Jakým způsobem obdržím zakoupené produkty?

Elektronicky, na zadaný email při objednávce. V případě aktivačních klíčů klíče obdržíte přímo na Vás email, v případě Hlavolamů Vám bude po zaplacení Vám bude zpřístupněn odkaz, ze kterého si soubory stáhnete v dostupném formátu. Soubory doporučujeme uložit, neboť ke stažení je u nás budete mít k dispozici pouze po dobu 10 dní od zakoupení.

 


Jak to funguje se stažitelnými produkty Hlavolamů?

Jednoduše – produkt se Vám nezasílá klasicky na email, nicméně náš eshop Vám jej po dobu 10ti dnů nabídne ke stažení. Odkaz obdržíte na stránce s potvrzením o zaplacení objednávky. Případně odkaz ke stažení lze dohledat při přihlášení k Vašemu účtu v sekci „ke stažení“.

 


Můžu hru opakovaně instalovat?

Ano. Jakmile máte jednou hru na vybrané platformě aktivovaný, tak Vám nic nebrání k jejímu znovu-nainstalování.

 


Bonus program

Vše o věrnostním programu se dočtete ve stejnojmenné sekci. Co Vám ale řekneme hned, je fakt, že se u nás může stát členem opravdu každý a hlavně ZADARMO!

 


Jak otevřu soubor typu PDF?

K otevření souboru typu PDF potřebujete mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader. Zdarma jej můžete stáhnout zde.

 


Jsou všechny položky ihned k dispozici?

Ano, všechny položky, které najdete u nás na webu označené jako „skladem“ jsou k dispozici a mohou u Vás být již do několika vteřin!

 


Je možné sehnat i hlavolam, který jsem u Vás nenašel(a)?

Máte zájem o hlavolam, který není aktuálně v naší nabídce? Není problém, napište nám a my se jej pokusíme sehnat!

 


Jaká je doba doručení?

Okamžitá. Vše probíhá digitálně, pomocí internetu. Váš hlavolam tedy přijde na email, který uvedete při objednávce a při platbě kartou do pár vteřin od zaplacení.

 


Je uváděná cena konečná?

Ano

© ONgames
Všechny informace, obrázky a loga v eshopu ONgames.cz jsou majetkem společnosti ONgames.cz, nebo majetkem třetích stran. ONgames.cz si nijak nenárokuje jakékoliv majetková/autorská práva vůči těmto informacím, obrázkům či logům třetích stran.
Ranger63 právě zakoupil Football Manager 2018.